Statystyki drużyny

Aktualności

Trzy szybkie ciosy oraz czyste konto Wolnika zapewniają...

• autor: Admin, 2015-06-11 15:59
Trzy szybkie ciosy oraz czyste konto Wolnika zapewniają gospodarzom komplet! Dra

Dragon Szczyglice po słabym występnie w poprzedniej kolejce tym razem pokonał drużynę Tramwaj Kraków 3:0. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Paweł Piocha, Daniel Mroziński oraz Dariusz Molik.

Spotkanie znakomicie rozpoczęło się dla gospodarzy. W 5 minucie ze środka boiska Bartyzel zagrał do Mrozińskiego, który wypuścił prawą stronę Piochę. Nasz skrzydłowy wbiegł z piłką w pole karne i skierował precyzyjnie piłkę do siatki po długim rogu. Chwilę później mogło być już 2:0, jednak nasi zawodnicy zmarnowali dwie bardzo dogodne okazji. Pierw Mroziński chybił po zagraniu Molika, a chwilę później Molik po zgraniu Jelenia również nie umieścił piłki w siatce. Nasi zawodnicy napierali jednak dalej na gości czego efektem były kolejne okazje. W 20 minucie Mroziński zagrał do Jelenia, ten z pierwszej piłki zagrał za mocno do Kańki, który jednak zdążył złapać piłkę i zacentrował ją idealnie na nogę Mrozińskiego, ten zaś popisał się znakomitym uderzeniem, przy którym bramkarz gości nie miał nic do prowadzenia i tym samym Dragon prowadził już 2:0. Niespełna 120 sekund później kolejny raz prawą stroną ruszył Mroziński, minął jednego z rywali i dośrodkował piłkę w pole karne, a tam idealnie odnalazł się Molik, który wślizgiem umieścił piłkę przy słupku. Po trzecim golu nasza drużyna dała dojść do głosu gościom, którzy jednak nie mogli znaleźć drogi do bramki Wolnika.

W drugiej połowie gra bardziej się wyrównała i zaostrzyła, czego efektem były trzy czerwone kartki. Co więcej żadna z nich nie była konsekwencją dwóch żółtych kartek. Kwadrans po przerwie brutalnie został zaatakowany Jeleń, a kilka minut później w wyniku przepychanki na boisku z boiska wyleciał Michał Zieliński oraz drugi z zawodników gości. Dragon miał jeszcze kilka szans w drugiej odsłonie gry. Z dystansu minimalnie chybił Wójtowicz, kolejną szansę miał Molik, jednak jego strzał znacząco minął poprzeczkę, a po bardzo dobrej akcji Zielińskiego w boczną siatkę trafił Jeleń.

Był to kolejny bardzo dobry mecz naszego zespołu, mimo tego że zdobyliśmy szybko trzy bramki rywal grał dobrze, stwarzał sobie dogodne sytuacje i udanie przerywał nasze kontrataki. Dużo spokoju w bramce na szczęście zachował Wolnik, który znowu w tym sezonie zachował czyste konto.

Dragon Szczyglice - Tramwaj Kraków 3:0 (3:0)

Bramki: 1:0 Paweł Piocha 5 min, 2:0 Daniel Mroziński 20 min, 3:0 Dariusz Molik 22 min

Skład: P. Wolnik - B. Habuda, K. Sas, D. Rusinek, T. Kmiecik - P. Bartyzel (65 min M. Morawiec), D. Molik, P. Piocha (46 min M. Zieliński), P. Kańka (80 min P. Wójtowicz) - D. Mroziński, G. Jeleń (70 min D. Kwoka)